Hakkımızda

Network Project Lojistik A.Ş. 2008 yılından bu yana Türkiye ve dünyadan çok sayıda kurumsal şirkete lojistik hizmeti sunan, endüstriyel proje kargo taşımacılığı ve multimodal taşımacılık üzerinde uzmanlaşmış Network Global Lojistik A.Ş.’nin bir iştiraki olarak 2019 yılında kurulmuştur.

Network Project Lojistik A.Ş. dünyanın dört bir yanında bulunan tedarikçileri ve acente ağı sayesinde Freight Forwarderlık hizmeti vermektedir. Karayolu, denizyolu, nehir yolu, demiryolu ve havayolu taşıma yöntemlerini kullanarak multimodal taşımacılık konusunda sektörde fark yaratmaktadır.

Network Project Lojistik A.Ş. uluslararası ticaret pazarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir. Bu konudaki sürekli bilgi akışının gereği olarak hizmet kalitesini günden güne artırmakta ve alternatif yöntemlerle müşterilerinin lojistik maliyetlerini minimuma indirmektedir.

En İnovatif Lojistik Firması

Günümüz pazar koşullarında ayakta kalmanın ve başarılı olmanın en önemli yolu Yaratıcılık ve yenilikçilik olduğunu biliyoruz ve en inovatif lojistik firması olmak için çalışıyoruz.

Boru taşımacılığı, yüksek hassasiyet gerektiren ve özenle planlanması gereken bir taşımacılık işlemidir. Firmamız, yılların verdiği deneyim ve uzmanlığı ile boru taşımalarında müşterilerimize eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma prensibi ile çalışan Network Project Lojistik A.Ş. aynı zamanda sürdürülebilirlik prensibi yani “Doğanın ve gelecek kuşakların kendi gereksinimlerine cevap verme yeteneklerini tehlikeye atmadan, günlük ihtiyaçlarımızı temin etmek ve kalkınmak” prensibini de benimsemiştir