Denizyolu Taşımacılığı

Network Project Lojistik A.Ş., Deniz Taşımacılığı konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerine komple ve parsiyel Denizyolu Taşımacılığı hizmeti vermektedir. Geniş acente ağı ve network üyelikleri ile kapıdan kapıya lojistik anlayışı ile çıkış ve varış limanlarında liman hizmetlerini ve iç nakliye hizmetlerini de vermektedir.

Network Project Lojistik A.Ş. gemi kiralama ve part cargo taşıma hizmetlerinin yanı sıra taşınacak olan yüklerin özelliklerine göre genellikle proje kargo taşımalarında tercih edilen kendinden vinçli gemi, ro-ro gemisi ya da roll trailer ve flatrack üniteleri ile düzenli servis veren armatörlerle yıllık anlaşmalara yaparak verdiği hizmeti avantajlı hale getirmektedir.

Network Project Lojistik A.Ş., dünyanın her yerinden ithalat veya ihracat yapan müşterilerine rekabetçi fiyatlar ile deniz konteyner taşıması hizmeti vermektedir. FCL ve LCL standart konteyner taşımasının yanında özel ekipmanlar (Flatrack, Opentop, Reefer) konteynerler ile işe özel çözümler üretmektedir.

Denizyolu Taşıması Nedir?

Malların, daha çok limanlar arasında deniz yolu ile yük gemileri yardımı ile taşınması deniz yolu taşımacılığı olarak adlandırılır. Denizyolu Taşıması ton-km cinsinden, en çok kullanılan taşıma şeklidir. Daha çok ham petrol, maden, çimento, demir-çelik, hububat, sıvı ürünler, kimyasal malzemeler, otomotiv ürünlerinin taşınmasında kullanılmaktadır.

Denizyolu taşıması genelde limanlar arasındaki taşımalarda kullanıldığı için bu taşımaların ardına karayolu, demiryolu taşıma modlarının eklenmektedir. Bu ön ve son taşıma bazen multimodal taşıma ile karıştırılmaktadır fakat bu taşımalar da Denizyolu Taşımacılığının bir parçasıdır.