Kalite Politikamız

Network Lojistik Grubu olarak ortak kalite politikamız; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, iş süreçlerimizin ve performansımızın sürekli iyileşmesiyle yüksek kaliteli, yenilikçi hizmetler sunarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, her Network Project Lojistik A.Ş. çalışanının ortak hedefi ve sorumluluğudur.

Müşteri odaklı iş anlayışı, sürekli gelişmeye ve yeniliğe dayalı düşünce yapısı, takım çalışmasını destekleyen süreçleri, insana saygı – güven – dürüstlük ve yetki dağılımını savunan yapısı, çalışanlarının sürekli gelişimini sağlayan sistemleri Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde temel ilkeler olarak belirlenmiştir.

Sürekli Gelişim

Müşterimiz tarafından yapılan yazılı veya sözlü tüm öneri, talep ve şikayetleri kayıt altına alırız, inceleriz ve kalıcı çözümler bulunması amaç ve gayretini gösteririz. Şirketimizin Kalite Yönetim Sisteminin sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak; şirket politikamızdır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Politikamızın temelini ” Müşteri Odaklılık ” oluşturur. Amacımız müşterilerimiz ile uzun süreli ilişkiler kurmaktır.

Network Project Lojistik A.Ş., tüm şubeleri ve geniş acente ağıyla, verilen hizmetlerin her aşamasında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taşımacılığın her alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı yönetim biçimini benimsemiş ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda kalite standartlarının korunması, yükseltilmesi ve buna bağlı olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına, yapılan yatırımları müşteri ihtiyaç ve beklentileri yönünde gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için hızlı, güvenilir, şeffaf bir hizmet ve uygulamada alternatifler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamayı kendine görev edinmiştir.