Hizmet Verdiğimiz Ana Sektörler 

İnşaat Sektörüne Güçlü Çözüm Ortağınız 

Network Project Lojistik A.Ş., Yurtiçi ve Yurtdışında, yerli ve yabancı birçok inşaat ve taahhüt şirketinin çözüm ortağı olmayı başarmıştır. İnşaat projelerinin her aşamasında projeye özel çözümler sağlayan İntermodal, Multimodal ve Kombine taşımalar sayesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun taşıma modellerini gerçekleştirmektedir. 

Enerji Sektörü Bizimle Lojistiğe Enerji Harcamıyor 

Bir enerji koridoru olan Ülkemizde enerji sektörüne yönelik yatırımlar her geçen gün artış göstermektedir. Bu artışa paralel olarak sektörün ciddi bir lojistik ihtiyacı da oluşmaktadır. Oluşan lojistik ihtiyaca firmamız; saha teslimine ve tahliyesine kadar enerji sektörünün birbirinden farklı olan projelerinde lojistik çözümler sunmaktadır. 

Ürünlerin yükleme yerlerine göre en uygun taşıma şekli ve güzergah belirlenip, Ülkeler arası yapılacak gabari dışı taşımalarda sadece karayolu değil, yan ısıra komple gemi kiralama, nehir tipi gemilerle taşıma hizmeti ve vagon taşımacılığı ile kombine taşıma alternatifleri sunulabilmektedir. Müşterimize en uygun güzergah ile alternatif öneriler sunup, maliyeti en aza indirmeye çalışmaktayız. 

Makine Sektörü Özel Lojistik Çözümlerimiz 

Tüm sektörlerin ihtiyacı olan makine ve ekipmanlarının üretim sahasına güvenli ve hızlı bir şekilde teslimini sağlamak öncelikli hedefimizdir. Makinalar ebatları itibariyle standart araçlarla taşınamamaktadır. Bu sebeple makine sektörü için filomuza özel olarak projelendirip, kattığımız araçlarımız ile makine ve ekipman taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında yine müşterilerimiz için uygun olan en efektif taşıma güzergahı ve taşıma şeklinin alternatifler şeklinde sunularak taşımasının yapılması sağlanmaktadır. 

Maden Sektöründe vazgeçilmez lojistik servis sağlayıcınız 

Dünyada maden üretim değeri itibarıyla 28’inci sırada bulunan Türkiye, maden çeşitliliği açısından 10’uncu sırada yer almaktadır. Sektörün arama, tektik, taşıma faaliyetleri için gerekli teçhizatın taşınması ve sahaya teslimi hususunda firmamızın başarı ile tamamladığı birbirinden farklı ve güç projeler bulunmaktadır. Özellikle petrol arama çalışmaları için ülkemize ithal edilen teçhizatların, yükleme yerinden sahaya taşınması aşamasında kendi ekipmanlarımız ile farklı güzergah ve çözümler sunmaktayız.