Network Lojistik Grubu 15. Yaşında

2008 yılından bu yana Türkiye ve dünyadan çok sayıda kurumsal şirkete lojistik hizmeti sunan Network Global Lojistik A.Ş., endüstriyel proje taşımacılığı ve multimodal taşımacılık üzerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Kuruluşunun birkaç yıl sonrasında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci şirketi olmayı başarmış ve bu alanda üç yıl üst üste ödül almıştır.

Network Global Lojistik, geniş tır filosu ve dünyanın dört bir yanında bulunan kendi acenteleri sayesinde kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu ve hava yolu taşıma yöntemlerini kullanarak multimodal taşımacılık konusunda sektörde fark yaratmaktadır.

Kuruluşumuz, uluslararası ticaret pazarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip etmektedir. Bu konudaki sürekli bilgi akışının gereği olarak hizmet kalitesini günden güne artırmakta ve hizmet detaylarını global ihtiyaçlara göre şekillendirmektedir. Müşteri odaklı çalışma tarzını benimseyen kuruluşumuz, sunduğu alternatif yöntemlerle müşterilerinin lojistik maliyetlerini minimuma çekmektedir. Bu bağlamda bulunduğu pazarda sürekli olarak araştırmalar yapmaktadır. Kurumsal yapısını sürekli geliştirerek düşük maliyetlerin yanı sıra zamanında teslim ve hızlı bilgilendirme konusunda da lider konumunu korumaktadır. Küresel çevresel tehditleri göz önünde tutarak, faaliyetlerini doğa dostu yöntemlerle sürdürmektedir.